logo-samandehi

مزایای ایمیل مارکتینگ

نوشته شده توسط Super User on . گروه ایمیل انبوه تبلیغاتی (ایمیل مارکتینگ)

ایمیل مارکتینگ چیست؟
ایمیل مارکتینگ نوعی بازاریابی مستقیم است که بواسطه ایمیل صورت می‌گیرد. در این بازاریابی می‌توان کالا یا خدمات را از طریق ایمیل به مخاطبان معرفی نمود. اینکار به صورت ارسال یک پیام به مخاطبین با هدف ایجاد یک ارتباط تجاری یا بازاریابی صورت می‌گیرد. در شرایط کنونی با توجه به ایجاد محدودیت در شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام و ...، شاید مقرون به صرفه ترین راه تبلیغات، ارسال ایمیل انبوه یا ایمیل مارکتینگ باشد.


مزایای ایمیل مارکتینگ
مزایای زیادی برای گسترش کسب و کار به وسیله ایمیل مارکتینگ وجود دارد. به همین دلیل است که این یکی از مؤثرترین ابزاری است که شما می توانید از آن استفاده کنید.

مقرون به صرفه بودن
هزینه تبلیغ بازای ارسال پیام تبلیغاتی به هر نفر در ایمیل مارکتینگ بسیار پایین می باشد. در ایمیل مارکتینگ این هزینه بازای هر هزار نفر 250 تومان می باشد که در مقایسه با پیامک یا سایر روشهای تبلیغاتی تقریبا ناچیز به حساب می آید.

عدم وجود محدودیت و فیلترینگ
ایمیل هیچگاه فیلتر نشده و محدودیتی نیز برای آن به وجود نخواهد آمد. لذا ایمیل مارکتینگ بهترین راه تبلیغات در فضای مجازی و روشی دائمی و بدون محدودیت می باشد.

امکان رسیدن به هر کسی در دنیا
کمپین های ایمیل مارکتینگ شما می توانند به هر کسی در دنیا برسند و هیچ محدودیتی در ارسال پیام در حوزه های جغرافیایی مختلف وجود ندارد. اگر کسب و کار شما گرایش به فعالیت در سطح جهانی دارد ایمیل مارکتینگ یک ابزار کامل است.

بررسی نتایج ، به راحتی
در برخی از روش های بازاریابی ، شما نمی توانید به راحتی مشخص کنید آیا هزینه ای که سرمایه گذاری کردید بازگشته یا خیر  اما در روش ایمیل مارکتینگ به راحتی می توانید متوجه شوید کمپین های تبلیغاتی شما تا چه حد مؤثر بوده اند. گزارش ارسال ایمیل شما پس از ارسال به صورت کامل آماده و برایتان ارسال می گردد.

استفاده آسان
برای انجام ایمیل مارکتینگ کافیست به ما ایمیل بزنید و اطلاعات تبلیغ خود را به ما بدهید تا ما برای شما آن را طراحی و به مخاطبین مورد نظرتان از حدود 14 میلیون بانک ایمیل ارسال نماییم. بنابراین سفارش کار بسیار ساده و نیاز به هیچ تخصصی از سوی شما ندارد. 

Full Reviw on best bokkmakers by http://artbetting.net/
Download Premium Templates
Bookmaker No1 in The UK - William Hill by w.artbetting.net


ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

پشتیبانی: 3836 3890 051

مدیریت: 8080 3892 051

فروش: 8080 3893 051
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید