logo-samandehi

توضیحات سفارش ارسال ایمیل انبوه

نوشته شده توسط Super User on . گروه ایمیل انبوه تبلیغاتی (ایمیل مارکتینگ)

بدینوسیله توضیحاتی در خصوص سامانه ایمیل مارکتینگ انبوه آرتاپارس و سوالاتی که کاربران بیشتر از ما پرسیده اند، به استحضار شما می رسد.

مدت زمان ارسال:

ارسال یک میلیون ایمیل تبلیغاتی، بطور متوسط 48 ساعت زمان می برد و این ارسال از طریق 56 سرور در سطح دنیا انجام می شود. IP های ما تماما white list شده و تنظمیات DNS، SPF و DKIM روی دامنه و IP ارسالی بدرستی انجام شده اند.

درصد اسپم و اینباکس (Inbox Emails):

میزان اسپم علاوه بر سرور و IP های ارسال کننده، بستگی به محتوای ایمیل شما دارد. بعبارتی در صورتی که متن ایمیل تبلیغاتی شما محتوای عمومی یا کلمات مصطلح تبلیغاتی نداشته باشد، صد در صد اینباکس است. و لیکن با توجه به آمار دریافت شده از ارسالهای انجام شده تاکنون درصد اینباکس بالای 85% می باشد یعنی از یک میلیون ارسال، 850 هزار ایمیل در اینباکس قرار می گیرد.

درصد ایمیل باز شده (Opened Emails):

میزان باز کردن ایمیل توسط مخاطب کاملا بستگی به متن سطر اول پیام و عنوان و نام ارسال کننده و همچنین آدرس ایمیل شما دارد که در نگاه اول نظر مخاطب را جلب می کند. بنابراین نمی توان اظهار نظر دقیقی در مورد آن نمود و کاملاً بستگی به محتوا و پیام شما دارد.

گزارش ارسال ایمیل:

بطور پیش فرض، 90% بازخورد باز کنندگان از نظر بازکردن ایمیل و کیلک روی لینک های آن، تا 48 ساعت پس از اتمام ارسال (یعنی بطور متوسط 4 روز پس از ثبت سفارش) مشخص می شود. بنابراین گزارش ارسال ایمیل 48 ساعت پس از اتمام ارسال در قالب فایل pdf برای مشتری ارسال می گردد که شامل تعداد ایمیل ارسالی، تعداد رسیده به اینباکس، تعداد باز شده و نهایتا تعداد کلیک شده می باشد. همچنین لیست ایمیلهای بازکنندگان ایمیل برای شما ارسال می شود.

نحوه انجام سفارش:

برای سفارش کافیست آدرس ایمیل ارسالی دلخواه (From Mail)، نام فرستنده (From Name)، موضوع ایمیل (Subject)، متن ارسالی (Mail Body)، آدرس URL یا لینک وب سایت و تصویر قابل قرارگیری در ایمیل را به انضمام فایل های پیوست برای ما ارسال نمایید. بدیهی است واریز وجه بایستی قبل از ارسال انجام شود. سفارش شما حداکثر دو ساعت کاری پس از واریز وجه ثبت و آغاز خواهد شد. همچنین لازم به ذکر است طراحی ایمیل توسط ما بصورت کاملا رایگان انجام می شود و قبل از ارسال به تایید مشتری خواهد رسید. هزینه ارسال برای 1000000 (یک میلیون) مخاطب (حداقل سفارش) مبلغ 250000 تومان می باشد.

بهبود بازخورد ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی:

همانگونه که مستحضرید، بازخورد هر روش تبلیغاتی در تکرار آن تجلی پیدا می کند. با توجه به هزینه اندک ارسال ایمیل های تبلیغاتی  به نسبت سایر روشهای تبلیغاتی موجود نظیر پیامک متنی، بسئو یا بهینه سازی وب سایت، تبلیغات اینترنتی، پیامک صوتی و تبلیغات در شبکه های اجتماعی که تماما توسط آرتاپارس هم انجام می شود، توصیه می شود ارسال ایمیل تبلیغاتی شما در طول دوماه در چهار نوبت انجام شود تا بازخورد واقعی بدست آید.

بانک آدرس ایمیل:

بانک های ایمیل ما در دو دسته بانک ایمیل کشوری و بانک ایمیل مشاغل دسته بندی شده است. بانک ایمیل کشوری بالغ بر 13 میلیون ایمیل و بانک ایمیل مشاغل بالغ بر 3 میلیون ایمیل ولید شده دارد. بدیهی است سفارش شما بر اساس بانک های انتخاب شده انجام می شود.

خرید بانک ایمیل:

در صورتی که شما جزو آن دسته از کاربرانی می باشید که از سامانه های ایمیل مارکتینگ یا خبرنامه ای دیگر استفاده می کنید و نیاز به بانک ایمیل دارید، ما می توانیم بانک ایمیل ولید شده و حقیقی خود را در دسته بندی های موجود به شما بدهیم. هزینه خرید هر یک میلیون آدرس ایمیل ولید شده، 500 هزار تومان می باشد.

پنل ارسال ایمیل انبوه:

در صورتی که شما خودتان می خواهید پنل داشته باشید و از طریق آن ارسال کنید، می توانید پنل ارسال ایمیل ما را خریداری نمایید. قیمت این پنل بصورت اشتراک ماهیانه و تعداد ارسال یک میلیون ایمیل، 150 هزار تومان می باشد. شما می توانید از بانک های ایمیل ما یا بانک های خودتان برای ارسال استفاده نمایید.

پل ارتباطی 24 ساعته ما: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

09155514710 (پیامک و تلگرام) - ساعت تماس جهت موارد اضطراری و پیش بینی نشده؛ شنبه تا چهارشنبه 22-18

باتشکر؛ سامانه ایمیل مارکتینگ آرتاپارس (آرتامیل)

آرتاپارس مجری و مشاور سیستم های تحت وب و تبلیغات اینترنتی

 

Full Reviw on best bokkmakers by http://artbetting.net/
Download Premium Templates
Bookmaker No1 in The UK - William Hill by w.artbetting.net


ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

پشتیبانی: 3836 3890 051

مدیریت: 8080 3892 051

فروش: 8080 3893 051
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید